Vítáme Vás v našem internetovém obchodě :)

ZAHRADNÍ JEZÍRKA - Čerpadla

Čerpadlo MULTI 16000e, 15700 l/hod, 14 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:

Čerpadlo zahradní fontány je srdcem vodních elementů v zahradě. Fontány, kaskády, vodopády a prameny oživují nejen vodní jezírko, ale také zahradu. Nasycují ovzduší přirozenou vlhkostí, jsou velmi dekorativním prvkem, který přitahuje zrak a také zvýrazňuje harmonickou zeleň. Díky různým typům čerpadel a trysek, které upravují pramen vytékající vody, dosáhnete snadno požadovaného efektu.

Popis:

  • průtok 15700 l/h
  • max. výtlak 9 m
  • výkon 185 W
  • kabel 10 m

Multifunkční čerpadlo pro jezírka, vodopády, potoky a další. Jezírkové čerpadlo je vybaveno elektronickým kontrolním systémem spouštění. Je vysoce výkonné díky patentované technologii NRG, která představuje špičku v oboru synchronních motorů s permanentními magnety, kterým je toto čerpadlo osazeno. Při zachování nízké spotřeby elektrické energie (až 50%) je schopné čerpadlo MULTI 16000e dosáhnout velkých výkonů. MULTI čerpadla jsou tiché, výkonné, kompaktní a snadno se udržují. Mohou pracovat jak ponořené do vody, tak i mimo ni na suchu (WET and DRY). Čerpadla jsou vybavena automatickou tepelnou ochranou proti přehřátí.

Elektronický řídicí systém
Čerpadlo MULTI 16000e je vybaveno jednosměrným elektronickým startovacím systém, s kontrolou točivého momentu. Systém určuje prioritu správného směru oběžného kola a umožňuje postupné nastartování čerpadla, dokud nedosáhne normálního provozu. Díky tomuto systému získávají čerpadla vyšší výkon oproti čerpadlům s asynchronními motory.
« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2018 www.bbhobby.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart