Vítáme Vás v našem internetovém obchodě :)

VÝPRODEJ

FLOKULANT 1 litr, 0212.01, 22 

Vaše cena:
Běžná cena:210,00 Kč
Ušetříte - sleva:26.19% / 55,00 Kč
Množství skladem:2
Množství:

Přípravek pro vysrážení fosforu a pro zvýšení průzračnosti vody v jezírkách.

Princip metody:

Nadávkováním hlinitého koagulantu do vodní plochy dojde k vysrážení fosforu do nerozpustné formy a jeho uzavření do sedimentu. Vzniklé vločky při sedimentaci odstraňují z vodního sloupce nečistoty shlukováním jemných částic do vloček, které se usadí na dně a překryjí stávající sediment. Metodou je možné snížit obsah fosforu a zamezit tak nežádoucímu rozvoji řas, toxických sinic a zároveň snížit zákal. Přípravek je možno použít v jezírkách s rybami a jinými vodními organismy.

Aplikace:

• Doporučená dávka (podle úrovně znečištění): 40 – 80 ml Flokulantu na 1 m3 upravované vody.
• Aplikace se provádí u malých ploch z kropicí konve, doporučené zředění 1:5 – 1:10. U větších ploch je možná aplikace ze člunu pomocí konve, případně dávkovacího čerpadla (podle velikosti vodní plochy). V obou případech je nutné zajistit dokonalé promíchání bezprostředně po aplikaci.
V případě již rozvinutého fytoplanktonu je po aplikaci možná flotace vyvločkovaného fytoplanktonu na hladině, tato vrstva se časem rozpadá a sedimentuje, rychleji při zkrápění vodou. Při dávkování Flokulantu kontrolujte hodnotu pH vody, ta by neměla klesnout pod 6,5.
« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2020 www.bbhobby.cz | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart